Шановний відвідувачу!

Вітаю на сайті нашої школи-гімназії №23 м. Вінниці - сучасного навчального закладу, що є світом знань, гармонії та любові, в якому приємно вчитись і працювати. За всю історію свого існування педагоги школи з честю виконували свій обов’язок – навчати і виховувати національну еліту, формувати різнобічно розвинену і соціально активну особистість. Педагогічний колектив гімназії допомагає учням не тільки здобути міцні знання, а ще відкриває чарівний світ науки та знань, робить все для того, щоб шкільні роки промайнули з радістю та приємними згадками про спортивні свята, подорожі, веселі хвилини позакласного життя, захоплюючі миті відкриттів та наукової роботи. Активна співпраця адміністрації гімназії, педагогічного колективу, учнівського врядування, загальношкільного батьківського комітету забезпечує успішне вирішення цих завдань. Маю надію, що відвідувачі сайту знайдуть на його сторінках багато корисної і цікавої інформації, дізнаються про історію і сьогодення школи, про досягнення і гарні традиції, організацію навчального процесу і громадське життя, і звичайно, про людей, які тут працюють і навчаються.

Наталія Василівна Богар,
директор закладу