Гостьова книга

• Юлія: Весняні канікули

Добрий вечір. Дайте відповідь на таке питання - весняні канікули з 25.03.24 по 29.03.24 року. Годинник переводять на годину вперед 31.03.24. Дітям потрібно бути у школі о 7.45. Підскажіть, а як дітям бути з адаптацією до нового часу? Чому неможна зробити канікули з 01.04.24 по 05.04.24? Щоб діти за тиждень змогли хоч трохи адаптуватися до нового часу.
    Чи потрібно звертатися безпосередньо у міністерство освіти?

Відповідь:
    Добрий день. На Ваше звернення від 12.01.2024 повідомляємо, що відповідно до ст. 23, ст. 27 Закону України «Про освіту», ст. 10 Закону України «Про повну загальну середню освіту» на засіданні педагогічної ради (протокол №1 від 30.08.2023 ) затверджено структуру навчального року, з якою батьківська громада була ознайомлена під час батьківських зборів у вересні. Також ця інформація висвітлена на сайті закладу у розділі «https://sch23.edu.vn.ua/rozklad/224». Відповідно до розділу V Санітарного регламенту для закладів загальної середньої освіти, який набув чинності з 01.01.2021 року, початок навчального дня не повинен бути раніше 08:00 години. Враховуючи, що 2023-2024 навчального року паралель 1-х класів та 2-Б, 2-Г класи навчаються в першу зміну, а також з метою недопущення перевтоми дітей для учнів 1-х класів заплановані додаткові канікули в період з 19.02 по 23.02.2024 року.
    З повагою – адміністрація закладу.

• Максим: Офлайн навчання

Доброго дня, якщо я хочу щоб моя дитина навчалася офлайн, будь-ласка надайте інформацію куди НАЙБЛИЖЧЕ нас можуть перевести і взагалі, чи допомагає наш заклад у вирішенні цього питання ?
    дві дитини, 1-й і 5-й клас

Відповідь:
    Добрий день, шановний пане Максиме!
    Для вирішення питання щодо організації навчання офлайн для Ваших дітей Вам необхідно подати відповідну заяву на ім`я директора закладу. На підставі цієї заяви Вам будуть запропоновані можливі варіанти вирішення даного питання.
    З повагою адміністрація закладу.

• Олена: Стосовно щоденників

Доброго дня, зараз червень 2022 року- в державі війна йде уже 5 місяць. Багато батьків втратили роботу, або змушені працювати за меншу з/п. А наша школа вимагає закупити щоденники ТІЛЬКИ з логотипом за 100 грн, причому дуже сумнівної якості ( досвід минулих років). Питання - без них ніяк? Чи піднімати це питання в вищих інстанціях?

ВІННИЦЬКА МІСЬКА РАДА
    ДЕПАРТАМЕНТ ОСВІТИ
    КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД
    «ВІННИЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ № 23»
    (КЗ «ВЛ № 23»)
    вул. Космонавтів, 32, м. Вінниця, 21021, тел. (0432) 56-13-14, 56-00-05, E-mail: nvk23vn@gmail.com , ЄДРПОУ 20090689

29.06.2022 02-18/104

Шановна пані Олено!

На Ваш лист від 23.06.2022 року, щодо закупівлі щоденників, повідомляємо, що відповідно до рішення педагогічної ради від 31.10.2019 року протокол №3, в закладі діють
    електронні журнали, щоденники, що дає можливість здійснювати комунікацію з батьками та здобувачами освіти.
    Попередні роки з ініціативи батьків, здобувачів освіти та вчителів, заклад замовляв щоденники для здобувачів освіти з символікою України, критеріями оцінювання навчальних досягнень здобувачів освіти, інформацією про їх права і обов’язки, правила поведінки з безпеки життєдіяльності. Дизайн щоденника розроблено з використанням державної символіки, краєвидів нашого міста та фотографій зі шкільного життя закладу.
    При цьому придбання даних щоденників здійснюється за бажанням батьків та не є обов’язковим.

З повагою адміністрація закладу.

• Роман: Вакансія

Доброго дня. Мене звати Роман. 11.04.21 р. я подавав документи на конкурс вчителя історії. Підкажіть, будь ласка, коли саме відбудеться конкурс та о котрій годині він відбудеться.

Відповідь:
    Добрий день, конкурс відбудеться 27.04.2021 року (вівторок) о 16.00 год.

• Каріна Гончарук: Перший клас

Скажіть будь ласочка які вчителі на 2020-2021 набирають перші класи?

Відповідь:
    Доброго дня! Напишіть на електрону пошту NVK23@GALAXY.VN.UA листа і Вам дадуть відповідь на Ваше запитання

• Юлія Василівна: Перший клас

Доброго дня! Підскажіть, будь ласка, коли і куди потрібно звернутись щоб подати заяву на перший клас. Дуже хочемо попасти до вчительки якої ми хочемо і хвилюємось, що пропустимо цей момент. Бажаю крепкого здоров`я, легкого карантину. Буду вдячна за відповідь.

Відповідь:
    Доброго дня! Інформація щодо подачі заяви до першого класу буде висвітлена на сайті пізніше. Точної дати назвати поки не можемо. Слідкуйте за сайтом закладу!