Гостьова книга

 • Максим: Офлайн навчання

  Доброго дня, якщо я хочу щоб моя дитина навчалася офлайн, будь-ласка надайте інформацію куди НАЙБЛИЖЧЕ нас можуть перевести і взагалі, чи допомагає наш заклад у вирішенні цього питання ?
  дві дитини, 1-й і 5-й клас

  Відповідь:
  Добрий день, шановний пане Максиме!
  Для вирішення питання щодо організації навчання офлайн для Ваших дітей Вам необхідно подати відповідну заяву на ім`я директора закладу. На підставі цієї заяви Вам будуть запропоновані можливі варіанти вирішення даного питання.
  З повагою адміністрація закладу.

 • Олена: Стосовно щоденників

  Доброго дня, зараз червень 2022 року- в державі війна йде уже 5 місяць. Багато батьків втратили роботу, або змушені працювати за меншу з/п. А наша школа вимагає закупити щоденники ТІЛЬКИ з логотипом за 100 грн, причому дуже сумнівної якості ( досвід минулих років). Питання - без них ніяк? Чи піднімати це питання в вищих інстанціях?

  Відповідь:
  ВІННИЦЬКА МІСЬКА РАДА
  ДЕПАРТАМЕНТ ОСВІТИ
  КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД
  «ВІННИЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ № 23»
  (КЗ «ВЛ № 23»)
  вул. Космонавтів, 32, м. Вінниця, 21021, тел. (0432) 56-13-14, 56-00-05, E-mail: nvk23vn@gmail.com , ЄДРПОУ 20090689


  29.06.2022 02-18/104

  Шановна пані Олено!

  На Ваш лист від 23.06.2022 року, щодо закупівлі щоденників, повідомляємо, що відповідно до рішення педагогічної ради від 31.10.2019 року протокол №3, в закладі діють
  електронні журнали, щоденники, що дає можливість здійснювати комунікацію з батьками та здобувачами освіти.
  Попередні роки з ініціативи батьків, здобувачів освіти та вчителів, заклад замовляв щоденники для здобувачів освіти з символікою України, критеріями оцінювання навчальних досягнень здобувачів освіти, інформацією про їх права і обов’язки, правила поведінки з безпеки життєдіяльності. Дизайн щоденника розроблено з використанням державної символіки, краєвидів нашого міста та фотографій зі шкільного життя закладу.
  При цьому придбання даних щоденників здійснюється за бажанням батьків та не є обов’язковим.

  З повагою адміністрація закладу.

 • Роман: Вакансія

  Доброго дня. Мене звати Роман. 11.04.21 р. я подавав документи на конкурс вчителя історії. Підкажіть, будь ласка, коли саме відбудеться конкурс та о котрій годині він відбудеться.

  Відповідь:
  Добрий день, конкурс відбудеться 27.04.2021 року (вівторок) о 16.00 год.

 • Каріна Гончарук: Перший клас

  Скажіть будь ласочка які вчителі на 2020-2021 набирають перші класи?

  Відповідь:
  Доброго дня! Напишіть на електрону пошту NVK23@GALAXY.VN.UA листа і Вам дадуть відповідь на Ваше запитання

 • Юлія Василівна: Перший клас

  Доброго дня! Підскажіть, будь ласка, коли і куди потрібно звернутись щоб подати заяву на перший клас. Дуже хочемо попасти до вчительки якої ми хочемо і хвилюємось, що пропустимо цей момент. Бажаю крепкого здоров`я, легкого карантину. Буду вдячна за відповідь.

  Відповідь:
  Доброго дня! Інформація щодо подачі заяви до першого класу буде висвітлена на сайті пізніше. Точної дати назвати поки не можемо. Слідкуйте за сайтом закладу!