Бібліотека

Вас вітає бібліотечний інформаційний центр  НВК: ЗШ I-III ступенів-гімназія № 23 Вінницької міської ради

Знання сьогодні – це інформація, яка має практичну цінність, та слугує для конкретних   результатів.

Наша адреса: проспект Космонавтів 32

Наш сайт: bibvin23.blogspot.com

Всеукраїнський конкурс "Шкільна бібліотека - 2017"

Місія бібліотеки

Сприяти навчанню та вихованню учнів школи-гімназії шляхом задоволення інформаційних потреб педагогічного колективу з використанням нових технологій.

Книги наші на будь який смак.  І для вчителів  і для учнів

Для тих, хто полюбляє працювати в тиші книг, у нас є затишний читальний зал

Відкритий доступ до книг дає можливість вибрати книги самостійно і взяти їх додому, а наш помічник  ПК проведе по світовій системі Internet

Щоб діти краще читали та легко вчились ми, як менеджери знань, допомагаємо їм знайти і отримати корисну інформацію

Бібліотека є носієм знань, просвітительства. В Internetі є все, але суспільство усвідомить, що неможливо отримати достовірну інформацію, не доторкнувшись до того друкованого джерела, яке є у бібліотеці.

Книги сумують без тебе.  Не забувай заходити  до бібліотеки.