Різдвяні зустрічі майстрів малої ракетки

Різдвяні свята – це обов’язково піднесений настрій, родинний затишок, несподівані подарунки, здійснення мрій, а також довгоочікувані зустрічі з найдорожчими людьми. Особливою виявилась цьогоріч зустріч педагогічних працівників загальноосвітніх шкіл міста Вінниці. Вкотре бажаючи показати гарний приклад своїм вихованцям щодо підтримки здорового способу життя, учителі активізували гру з настільного тенісу, довівши тим самим, що вони не лише підтримують свою фізичну форму, а й розвиваються інтелектуально, адже під час гри  потрібно постійно аналізувати ситуацію, миттєво обирати тактику та ефективно застосовувати різні прийоми.

Так 9-10 січня 2017 року на базі школи-гімназії №23 відбулися командні змагання серед майстрів малої ракетки. Черговий традиційний турнір об’єднав команди, до яких увійшли учителі різних навчальних закладів: №19, №3, №35, №23, №18, №31, школу «Ор-Менахем», «АІСТ».

Відтак змагання відкрили Голова Департаменту освіти міської ради Яценко Оксана Василівна, Голова Вінницької міської організації профспілки працівників освіти Соловей Петро Омелянович та Голова відділення національного олімпійського комітету України Вінницької області Хникін Павло Вікторович. Разом з директором школи №23 Богар Наталією Василівною та ініціатором і водночас учасником змагань Мариянчуком Анатолієм Івановичем – вони привітали гравців з новорічними та різдвяними святками, побажали педагогічним працівникам здоров’я, успіхів, наснаги до перемоги, бажання отримати багато позитивних емоцій і , безперечно, задоволення від гри.

Турнір пройшов у чотирьох номінаціях, де учасники показали достатньо високий рівень підготовки, сплановану стратегію гри, уміння відстежувати м’ячі й прораховувати удари.

Переможців змагання визначав професійний суддя національної категорії з настільного тенісу Жарик Олександр Михайлович, який оцінив успішні виступи гравців в особистому поєдинку, індивідуальну техніко-тактичну підготовку кожного гравця, а також відзначив кращу командну гру.

Так, у командному заліку перемогу виборола команда 31-ої школи, друге місце посіла школа №18, а третє – школа-гімназія №23.

У парному заліку «золото» дісталося Калині Валерію та Стаднику Ігорю (школа №31), «срібло» - Костенку Олександру та Костенку Івану(«АІСТ»), а «бронзову» нагороду здобули  Причишин Олег і Бута Віктор (ЗШ №18).

Серед чоловіків в особистій першості перемогу здобув представник ЗШ №18 Причишин Олег, почесне друге місце посів Моцний Валерій (ЗШ №31), третє місце зайняв Мариянчук Анатолій (ЗШ №23).

Серед жінок перемогу виборола Швед Наталія (ЗШ №30). На другому місці – Голуб Анна (ЗШ №20), на третьому – Костюк Олена (ЗШ №30).

Традиційно переможців змагань було нагороджено спеціальними призами від майстра різьби по дереву, (а нині ще й по склу) – Мазура Сергія Станіславовича.

В рамках церемонії нагородження Департамент освіти і міська профспілка працівників освіти вручили призерам і переможцям грамоти, а також новорічні подарунки.

Очевидно, турнір з настільного тенісу серед працівників освіти вінницьких шкіл став однією із знаменних спортивних подій, які відкрили Новий 2017 рік!