Тиждень естетичного циклу 2016-2017 н.р.

14-18 листопада 2016 року у нашій гімназії  проходив тиждень предметів естетичного циклу "Фантазії політ  небесний".

Учителями кафедри було проведено багато цікавих позакласних заходів: виставок, конкурсів, майстер-класів, вікторин.

14 листопада учитель трудового навчання Демченко Роксолана Іванівна провела майстер-клас "Виготовлення обідка з кульбабками з фоамірану" для учнів 7-В класу. Учні ознайомилися з особливостями роботи з фоаміраном та навчилися виготовляти стильні аксесуари.

14 листопада учитель музичного мистецтва Сергійко Людмила Петрівна провела літературно-музичнукомпозицію «Народжені вільними» для учнів 7-А класу про конвенцію Генеральної  ансамблеї  ООН про права дитини, а також Конституцію України, де зазначено про особливу турботу та захист дітей.