На базі кафедри історії та суспільних дисциплін 07 грудня 2016 року була організована практика для слухачів курсів ВАНО

07 грудня 2016 року на базі кафедри історії та суспільних дисциплін була організована практика для слухачів курсів ВАНО. Учитель правознавства Краснікова О.В. провела відкритий урок у 9-В класі на тему «Як громадяни беруть участь в житті демократичної держави». Учитель суспільних дисциплін Гедзюк Т.В.  змоделювала практичну роботу для учнів 9-го класу з історії України та провела інтерактивну вправу «Громадянські цінності». Голова МО Паламарчук Г.В. поділилась досягненнями в  роботі з громадянської освіти в навчально-виховному процесі закладу. На думку Галини Василівни, одним із пріоритетних напрямків виховної роботи в сучасній школі є громадянське виховання – процес формування свідомого громадянина, людини з притаманними їй особистісними якостями й рисами характеру, світоглядом і способом мислення, почуттями, вчинками та поведінкою, спрямованими на розвиток демократичного громадянського суспільства в Україні. Головна мета громадянського виховання учнів – це підготовка молоді до життя у громадянському демократичному суспільстві, у взаємопов'язаному світі, визнання та прийняття цінностей, що виступають головними, визначальними для нашого суспільства, це формування громадянської позиції у кожного учня. Процес розвитку і формування громадянина – це процес розвитку особистості, в якій органічно поєднуються високі моральні чесноти, громадянська зрілість, патріотизм, професійна компетентність, активність, творчі начала, почуття обов’язку й відповідальності перед суспільством, перед Батьківщиною.