Всеукраїнська Студентська командна олімпіада з програмування

Учні 11 класу Іщук Владислав, Федун Антон та Кучевський Юрій (тренер Мартинюк Л.В.) достойно виступили  в першому етапі Всеукраїнської студентської командної олімпіади з програмування.

Олімпіада має статус одної восьмої першості світу (обласний рівень) і  паралельно проходить  по  35 базових університетах України. У нас вона проводилася у технічному та педагогічному університетах. Там студенти та учні шкіл підвищували свій рівень знань та вмінь у  програмуванні, інформатиці, в галузях дискретної математики, математичної логіки, розробки ефективних алгоритмів і програм. Окрім цього програмісти вчились  злагоджено та ефективно працювати у команді: один комп’ютер на трьох, п‘ять годин на розв'язання 14 задач.