Гімназія №23 святкує День міста

3 вересня Вінниця відзначала свій 653-й День народження. Цього дня на вулиці вийшли десятки тисяч вінничан, а разом із ними і учні нашої школи.Привітати їх зі святом приїхало багато гостей та перші особи держави – Президент України Петро Порошенко та Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман. Разом із міським головою Сергієм Моргуновим вони відкрили свято.

Учні нашої школи мали змогу приємно провести час у центрі міста, зокрема, на Соборній розмістились інтерактивні тематичні локації: «Вінниця історична», «Вінниця – місто досягнень», «Вінниця туристична», «Вінниця – місто дитячих мрій», «Вінниця музична», «Вінниця FASHION», «Вінниця традиційна», «Вінниця смакує». Станцію «Вінниця традиційна і неповторна» прикрашали малюнки різних мікрорайонів нашого міста, серед яких були робота учнів 9-А класу    та 9-Б класу

А п’ятикласники гарно провели час, розмальовуючи зображення впізнаваних куточків рідної Вінниці.

Ми вкотре впевнились в тому, що Вінниця – найкраще місто на Україні, і пишаємось тим, що ми – вінничани!