Дні рідної мови

За традицією у закладі до Дня рідної мови протягом 22-23 лютого було проведено конкурс «Майстер Краснопису» для учнів 2-3 класів і онлайн-конкурс «Майстер української орфографії» для учнів 5-8 класів. Серед 18-ти учасників 2-3 класів переможцями конкурсу «Майстер Краснопису» стали: Паламарчук Аріна й Дерев’янко Владислав (2-В), Паньковецький Вадим (2-А), Жура Варвара (3-Д), Резніченко Дар’я та Маханько Анастасія (3-Б), Кириленко Софія (3-А).

В онлайн-конкурсі «Майстер української орфографії» взяли участь 77 учнів 5-8 класів. Найкращими знавцями рідної мови стали учні: Гребенюк А., Іванюк З. (5-Д), Кубай В. (5-А), Невмержицька С. (6-В), Ковальчук С. (6-Д), Голінська А. (7-Г), Головченко Є. (7-А), Карван Е. (8-В), які здобули І місце серед учасників конкурсу. ІІ та ІІІ місця посіли Шелепало І., Босюк Д. (5-А), Дзиговська В. (5-Б), Козачишина А. (5-В), Репінецька А.,  Ковальчук К. (5-Г); Коротенкова А., Палазенюк Є., Гуменна Є. (6-А), Клешко В. (6-Б), Оцьвера А. (6-Г), Гонта К. (6-Д); Бондарчук С., Поцелуйко А. (7-А), Солоденко А. (7-В), Яременко С., Дунаєвська Є. (7-Г); Колосова О. (8-А), Сіра С., Пилипчук С. (8-В), Лукіянчук Є. (8-Г).

Вітаємо переможців і їхніх наставників-учителів, а саме: Літвінчук В.П., Черниш Н.П., Бєлих О.І., Мандибуру С.І., Куц І.О.; Мацкевич А.В., Форись Г.І., Підгорець Т.О., Дунець Т.В., Печенюк Л.В., Кириленко Л.Г., Воронич Ю.В. Подяка всім учасникам, які долучилися до рідного слова, перевірили власні знання української мови.