У закладі відбувся конкурс краси і грації «Міс школи-2016»

Жіноча врода здатна розтопити кригу в людських серцях, зробити їх більш добрими і чуйними, допомогти забути про будні, постійні проблеми і перенестися в якийсь інший світ, який буде дарувати тільки усмішку і любов.

15 квітня у нашій гімназії був проведений конкурс краси і грації «Міс школи», щоб обрати одну, найкрасивішу, найталановитішу, найелегантнішу старшокласницю. У конкурсі взяли участь 9 дівчат -  учениці 9, 10 та 11-х класів. Усі конкурсантки показали свої таланти. Найбарвистішим моментом шоу стало дефіле, у якому претендентки мали змогу вийти у вечірніх сукнях.

Титул «Міс школи-2016» та омріяну корону у нелегкій боротьбі здобула  Порхун Дарина(учениця 9-В  класу), «Віце-міс» стала Усата Олеся(учениця 9-Б класу) та Гринюк Анастасія (учениця 9-А класу).