Допомога воїнам АТО

На сьогоднішнійдень ситуація в Україні ще залишається напружена. У зв'язку з подіями на сході чимало чоловіків, а часом, навіть і жінок, відправились захищати нашу Батьківщину. Всі воїни АТО потребують матеріальної та психологічної допомоги. Минулого року учні нашої школи збирали все необхідне для цих людей. Цього року теж наша гімназія підтримала воїнів. В школі було проведено акцію «Допомога АТО».

Діти з 1 по 11 класи приносили до школи все що могли: теплий одяг, їжу, ліки, цвяхи, засоби особистої гігієни, гроші на інші необхідні речі. Спільними зусиллями ми зібрали цілу машину  допомоги, яку  відправили на передову. Звичайно, краще, щоб ця благодійна акція була останньою, але в будь – якому разі ніколи не залишайтеся байдужими до людей, яківіддають своєжиття за мирне небо над нашими головами.