Тиждень предметів естетичного циклу

З 19 по 25 жовтня 2015 року у гімназії проходив тиждень предметів естетичного циклу, під час якого було проведено такі заходи: радіопередача «Музика осені» (учитель музики Зарічна Т.О.), виставка поробок «Осінній калейдоскоп» (вчителі трудового навчання), виставка малюнків «Осінні барви» (учитель образотворчого мистецтва Дзиганська І.І.), виставка стінгазет (вчителі трудового навчання, музики),  музично-літературна композиція «Кольори душі» (учитель музики Сергійко Л.П.), конкурс-гра «Майстер Шеф» (учитель трудового навчання Бартюк В.В.), позакласний захід для учнів 7-х класів «Ну-мо до праці, не час нудьгувати!» (учитель трудового навчання Демченко Р.І.), позакласний захід для учнів 7-х класів «Музика і ми» (учитель музики Зарічна Т.О.).

Конкурс-гра «Майстер Шеф» для учнів 6-Г класу (учитель трудового навчання Бартюк В.В.)

Позакласний захід для учнів 7-х класів «Ну-мо до праці, не час нудьгувати!» (учитель трудового навчання Демченко Р.І.)