Посміхнись, не сумуй!

У першу п’ятницю жовтня, всім відомо, відзначається Всесвітній День посмішки. Традицію його святкування започаткував американський художник ГарвіБолл, винахідник "смайлика" – прикольної сонячної гримаски. День посмішки -  чудове свято, яке надихає й спонукає нас мислити тільки про хороше і шукати у всьому переваги, при цьому долаючи усі перешкоди, які кидає нам життя, з посмішкою на очах!

Нещодавно у школі пройшла акція «Посміхнись, не сумуй!». Учениці 9-В класу при вході до школи роздавали цукерки школярам для того, щоб підняти їм настрій. Привітні посмішки ніколи не були зайвими, особливо для дітей. Напевне, завдяки цій чудовій ранковій акції, п’ятниця у наших учнів пройшла чудово! Основний девіз дня був «Посміхнися, не сумуй!»

Ми бажаємо вам  ніколи не сумувати, адже світ повний радощівта веселих моментів! Саме з них, з цих коротких і швидкоплинних хвилин складається наше життя…