Міжнародний день музики

"Любіть та вивчайте велике мистецтво музики. Воно відкриє вам цілий світ високих почуттів, пристрастей та думок. Воно зробить вас духовно багатшими. Завдяки музиці ви знайдете в собі нові невідомі вам до цього часу сили. Ви побачите життя в нових тонах та барвах!"

Композитор Дмитро Шостакович.

Міжнародний день музики заснований 1 жовтня 1975 року. Засновником цього прекрасного Дня виступила Міжнародна музична рада (IMC) при всесвітній організації ЮНЕСКО.

На світі знайдеться мало людей, байдужих до музики, адже кожен знайде в ній щось своє.

Мета цього свята:

- Поширення музичного мистецтва у всіх шарах суспільства;

- Реалізація властивих ЮНЕСКО ідеалів миру і дружби між народами, розвитку культур, обміну досвідом і взаємного шанобливого ставлення до естетичних цінностей один одного.

До цього дня у нашій школі проводились музичні перерви. Свято проходило у надзвичайно дружелюбній та веселій атмосфері.Звучали пісні відомих українських гуртів. Гарні емоції отрималиприсутні учні. Вони із захопленням слухали музику та разом співали.