ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОГО КІНО В НАШІЙ ГІМНАЗІЇ

День українського кіно — національне професійне свято працівників кінематографії, яке відзначається в Україні щорічно у другу суботу вересня.

До цього дня 14 вересня учні 11-В підготували презентацію, щодо історії українського кіно. Всі присутні мали змогу зануритись в атмосферу кінематографії. Багато цікавої і корисною інформації дізнались діти про видатних українських кінорежисерів та акторів. Наше кіно продовжує не просто жити, а й набирати обертів світового масштабу.

На екрані демонструвались уривки із фільмів відзнятих у різні часи,  від німого кіно до сучасного. Далі на учнів чекали мультики  українського походження «Козаки» та «Котигорошко та його друзі».Від перегляду всі отримали великій заряд позитивної енергії.

Дивіться українські фільми та мультики, бо наша продукція аж ніяк не поступається місцем закордонній.