Міжнародний день благодійності

«Добро, яке ти зробив сьогодні, люди забудуть завтра — і все ж твори добро!»

- Мати Тереза

5 вересня з 2013 року  у світі був започаткований Міжнародний день благодійності. Дата була обрана не випадково, так як 5 вересня 1997 року померла Мати Тереза.  В 1979 році вона була нагороджена Нобелівською премією миру «За боротьбу з бідністю та за допомогу людям».  До 1996 року під її керівництвом діяли 517 доброчинних  місій в понад 100 країнах.

До цього дня в гімназії була проведена акція «Не будь байдужим!». Як відомо, у нашій молодшій школі навчається троє діток переселенців. Вчителі та учні не хотіли залишатися осторонь цієї акції, тому впродовж минулого тижня приносили канцтовари, як символ нашої уваги і, в першу чергу, підтримки, якої цим діткам так не вистачає. Коли подарунки вже були готові, вони перейшли до своїх юних власників. Діти не очікували такого сюрпризу і були вражені.

Дуже приємно робити добрі справи разом… Будь ласка, приєднуйтесь до різних акцій, не будьте байдужими, адже так любо перетворювати чужі мрії в реальність!!!