День козацтва у школі

14 жовтня до Дня «Козацтва в Україні», у спортивному залі школи були проведені змагання - «Козацькі розваги», серед учнів 6-х класів. Це був день мужності, сили, козацької відваги та розуму. Хлопці проходили швидку підготовку та посвячувалися у козаки.Вони ділилися на команди та змагалися між собою. Команди звалися на козацький лад "куренями", на чолі з отаманами. Члени журі - директор нашої школи Яценко Оксана Василівна та заступник директора з виховної роботи Кандаурова Ірина Михайлівна. На святі також були присутні гості - представники Міжнародної Федерації Бойового Гопака "Козаки Вінця".

"Козаки Вінця" продемонстрували високу майстерність володіння давнімукраїнським бойовим мистецтвом - бойовим гопаком.Учасники мали змогу перевірити і вдосконалити не тільки фізичний вишкіл,  але й знання з етнографії, рідної мови та літератури. Їх очікувало декілька видів змагань, у яких гідно виступили всі курені. За підсумками змагань перемогу здобув курінь 6-А класу, чиї учасники виявилися кращими у ряді естафет і конкурсів.