ДЕНЬ НАУКИ В ГНТ: ІСТОРИЧНЕ ВІДДІЛЕННЯ «ПОШУК»

22 березня старшокласники школи-гімназії №23 зустрілись з істориками КП «Центр історії Вінниці» та Ради з питань історії, культурної спадщини та топоніміки м. Вінниці. Зустріч відбулась у iHUB VINNYTSIA (Центр підтримки інновацій та підприємництва). Учні 8-Б, 10-Б і 11-Б профільних (історичних класів) за ініціативи вчителя історії Паламарчук Г.В. вже не вперше стають учасниками обговорення непростих тем вітчизняної історії з місцевими істориками та громадськими активістами. Цього разу директор Центру Олександр Федоришен представив проект «Вінниця: топографія терору», який присвячений 80-річниці Вінницької трагедії: масового терору радянської влади проти мешканців міста у 1937-1938 роках. Перед старшокласниками виступив доцент ВНПУ – Калитко С.Л., а також, співробітники Центру історії Вінниці – Сергій Гула та Олеся Коваль.       Зустріч відбувалась у дружній  обстановці, а неформальне спілкування з поважними науковцями і дослідниками  спонукало  юних істориків до жвавого обговорення та бажання дізнатись більше.