Засідання Клубу юних поетів «Літературне кафе»

В рамках тижня зарубіжної літератури 23 березня в приміщенні шкільної бібліотеки вчителями Бохун І. Г. та Драчук О.Д. було проведено  засідання Клубу юних поетів «Літературне кафе».

Захід був присвячений Міжнародному дню поезії. Гостями стали учні 10-А класу. Талановиті майстри поетичного і прозового слова поділилися своїми творчими здобутками. Серед них вражає своїм неординарним поглядом на світ учень 11-В класу Дударенко Артем. Його поезія  - злободенна, яскрава і динамічна. Учениця 10-А класу Корженко Анастасія - майстер олюднення природи в прозі, а Антонова Дар’я і Предоляк Ольга, учениці 7-В класу, зачаровують весняними мініатюрами. Цікавими були спроби пера Малик Вероніки, учениці 7-А класу, у детективному жанрі. Загалом подорож у дивовижний світ поетичного слова пройшла незабутньо.