Із батьківської криниці

23 березня у  КЗ «Вінницький  міський палац дітей та юнацтва ім.Лялі Ратушної» відбувся фінал міського конкурсу проектів «Із батьківської криниці».  Учні 3-В класу разом із класним керівником  Романюк Ларисою Юріївною цілий рік плідно працювали над власним дослідженням та творчо підішли до його презентації. Гарний та піднесений настрій панував на сцені. Учні виконували запальний танок та співали пісню.

Під час роботи над дослідницькою роботою « Джерело Студенець» або джерело «Стопи Божої Матері» діти зробили аналіз води у лабораторії, записали легенди та розповіді, пов’язані із джерелом, дослідили його назву.

Під час захисту на сцені відбулося ціле дійство.  Глядачі   здійснили уявну подорож до справжнього дива Поділля - джерела, яке має чудодійну силу води, що надає сили та зцілює недуги.

Учнівський колектив 3-В класу і  класний  керівник Романюк Л.Ю. були нагороджені грамотою та цінним подарунком.