Відповідальне лідерство – шлях до успіху

29 березня на базі нашого закладу був організований  майстер-клас для лідерів учнівського самоврядування м. Вінниці «Відповідальне лідерство – шлях до успіху».  На заході були присутні лідери 23 навчальних закладів та їх керівник Усик Оксана Петрівна. Гості заходу мали можливість відвідати локації: «Лідер – майстер слова», «Лідер – джерело ідей», «Лідер – успішна особистість», «Лідер – патріот». На кожній локації лідери мали можливість виконати цікаві, пізнавальні, творчі завдання. Підготувати майстер-клас  допомогли Передерій Марія, Драчук Аліна, Осадчук Анна, Марценюк Юлія Григорівна, Палькевич Юлія Олександрівна, Янюк Лдія Андріївна, Демченко Роксолана Іванівна, Шевчук Любов Вікторівна. А активними помічниками були учні 8-В, 8-А, 7-А, 7-Г класів. Захід пройшов у невимушеній та творчій атмосфері.