Допомога воїнам АТО

Протягом тижня учні нашого закладу мали можливість  долучитись до акцій «Великодній подарунок» та «Великодні привітання нашим воїнам-захисникам».  Діти радо долучились до акцій та принесли власноруч виготовлені паски, вітальні  листівки,  листи, консервацію, чай, каву, печиво. Частину пасок з привітаннями із Великоднем учні 11-В класу разом із педагогом-організатором Плютою О.В.  відвезли до самотніх людей похилого віку, які перебувають у скруті.  А інші смаколики, листи  та  маскувальну сітку учні передали волонтерці С.Бевз, яка 5 квітня вирушила на Схід, щоб привітати бійців батальйону «Айдар» із Великоднем. Бійці найбільше зраділи листам, щирим та душевним, які написали учні початкової школи, тому що саме їх найчастіше очікують, коли приїжджають волонтери. Дякуємо всім, хто не є байдужим до долі нашої країни, і долучається до наших акцій!