Перлини року-2018

19 березня учні нашого закладу брали участь у міському конкурсі  талановитої  молоді «Перлини року». На огляд учні підготували музичну композицію «ABBA». Де поєднали однією історією розвитку цьому музичного колективу, інструментальну композицію «Thank you for the music», яку майстерно виконав ансамбль під керівництвом Сергійко Л.П., вокально-хореографічну композицію «The Collection of Hit Songs», яку підготували учні під керівництвом  Стінянської Т.М., Пілманіс Л.В.,  Іваннікової І.В., а вокальний ансамбль «Дебют» яскраво завершив номер піснею «Dancing Queen», яку підготували учні під керівництвом  Куцої Н.В.

За результати журі конкурсу  наша школа посіла І місце. Вітаємо надзвичайно талановитих учнів та їх керівників!