Феєрія моди – 2018

29 березня 2018 року у ВМПДЮ ім. Лялі Ратушної відбувся відкритий міський фестиваль дитячих театрів моди "Феєрія моди – 2018".

Колектив нашого закладу «Fashion-studio» (керівник Бартюк Вікторія Володимирівна) з колекцією «Back to school!» посів друге місце у номінації "Ритм життя"

Дякуємо за чудову роботу всім моделям-учасникам, учням 2-А класу (Андріїшена Анна, Гонта Оксана, Репінецька Ангеліна, Утюк Ангеліна, Заболотний Ілля, Зарубін Олександр, Чечельницький Костянтин, Ярощук Ярослав) та Снядовській Марії, учениці 5-Г класу;

учням 10-11-х класів (за розробку і виготовлення колекції);

Марині Савченко, учениці 11-В класу за розробку ескізів колекції;

Світлані Голод, учениці 10-В класу за виготовлення, оформлення колекції та маленьку модель Анютку;

Марії Передерій, учениці 11-В класу за постановку дефіле;

усім батькам за терпіння, розуміння і підтримку;

Луп'яку Дмитру Миколайовичу, учителю трудового навчання,  за чудову фотосесію.

А з отриманих у подарунок матеріалів для творчості учасники фестивалю виготовили великодніх зайчиків. Майстер-клас для них провели учитель трудового навчання Бартюк Вікторія Володимирівна та учитель образотворчого мистецтва Дзиганська Інна Ігорівна.