ІХ Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2018»

15 березня 2018 року відбулася ІХ Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2018» у Київському Палаці дітей та юнацтва. На виставці було представлено новітні практичні напрацювання, інноваційні ідеї та технології в сфері освіти. Виставку супроводжувала змістовна тематична програма, яка включала конференції, презентації, семінари, круглі столи, майстер-класи.

Наш заклад презентував досвід роботи «Застосування інноваційних технологій STEM-навчання в аспекті розвитку STEM-компетентностей учасників освітнього процесу школи-гімназії». Даний проект виборов Золоту медаль. Директор закладу Богар Н.В. та заступник директора з навчально-виховної роботи Когут Т.П. поділилися напрацюваннями закладу з колегами під час прес-конференції. Вчитель трудового навчання Бартюк В.В. провела цікавий майстер-клас «Виготовлення виробів в екостилі».

Над проектом працювала творча група: директор закладу Богар Н.В., заступник директора з навчально-виховної роботи Когут Т.П., вчитель математики Гордєєва Т.М., вчителі біології Сорочан Н.Б., Похвалюк С.П., вчитель фізики Мариянчук А.І., вчитель хімії Пукас М.М., вчителі трудового навчання Бартюк В.В.Луп’як Д.М.