16 днів проти насильства

Щорічно з 25 листопада по 10 грудня проходить Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Її мета – привернути увагу громадськості до актуальних проблем подолання насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми, гендерної нерівності та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків. В рамках акції 5 грудня спільно з представниками поліції Доскоч О.В. , інспектором СЮП майором поліції Войтко С. П., інспектором СЮП старшим лейтенантом поліції Кривенко С. В. було проведено просвітницький захід для учнів 7 класів, на якому було наведено ряд реальних фактів вчинення насильства у сім‘ї, виявлено пагубний вплив на життя батьків, дітей та їх майбутнє в цілому. Після заходу учні 7 та 4 класів разом з гостями та вчителями організували флешмоб "Ми проти насилля!".