Жива історія. Армія УНР у 1917-1921 рр.

19 січня в школі-гімназіі 23 відбувся семінар-практикум "Жива історія. Армія УНР у 1917-1921 рр." Захід був організований вчителем історіі Паламарчук Г.В. за участі співробітників Центру історіі Вінниці Федоришена О., Гули С., Коваль О. та історика-реконструктора Желіховського В.
Старшокласники дістали унікальну можливість не тільки поповнити своі знання про подіі Украінськоі революціі, а й реально "доторкнутись" до історіі: приміряти на себе форму вояків арміі УНР чи потримати в руках зброю часів національно-визвольних змагань.
Яскраве презентаційне відео ВІП "Вежа" про військово-історичну реконструкцію "Вінниця- столиця УНР", рідкісні історичні репліки(копіі) та захоплюючі розповіді молодих істориків викликали щиру цікавість та захоплення учнів профільних історичних класів, присутніх на зустрічі. Саме з таких уроків живоі історіі має починатись нова украінська школа. Дякуємо директору Центру історіі Вінниці Олександру Федоришену за яскравий і цікавий захід.