ІХ Міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті – 2017»

24 жовтня 2017 року відбулася ІХ Міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті – 2017» у Київському Палаці дітей та юнацтва. На виставці було представлено новітні практичні напрацювання, інноваційні ідеї та технології в сфері освіти. Виставку супроводжувала змістовна тематична програма, яка включала конференції, презентації, семінари, круглі столи, майстер-класи.

Наш заклад презентував досвід роботи «Реалізація інноваційних підходів до формування інформаційно-цифрової компетентності учасників освітнього процесу школи-гімназії». Даний проект виборовЗолоту медаль. Директор закладу Богар Н.В. та заступник директора з навчально-виховної роботи Когут Т.П. поділилися напрацюваннями закладу з колегами під час прес-конференції. Вчитель трудового навчання Бартюк В.В.провела цікавий майстер-клас «Мелодія кави» (виготовлення ванільно-кавових м’яких іграшок).

Над проектом працювала творча група: директор закладу Богар Н.В., заступник директора з навчально-виховної роботи Когут Т.П., вчитель англійської мови Обещик Д.Б., вчителі трудового навчання Бартюк В.В.Луп’як Д.М., вчитель інформатики Вихристюк Ю.А., вчитель математики Гордєєва Т.М., бібліотекарі Мовчанюк Н.С., Захарчук Л.І.