День захисника України та українського козацтва

13 жовтня, напередодні Дня захисника України та українського козацтва, у нашій школі відбулося незабутнє і чудове дійство. У вестибюлі закладу учні разом з батьками і вчителями оформили виставку народної творчості " Щоб не вмирало джерело". В актовій залі учні мали змогу ознайомитись із зброєю, приміряти бронежелет та "кікімору".
В спортивній залі учні 5-их, 7-их та 10-их класів взяли участь у спортивно-розважальній грі " Нащадки козацької слави". Діти змагалися у різних конкурсах, як в інтелектуальних, так і у випробуваннях, та проявили неабиякі знання про життя козаків, відповідаючи на хитромудрі запитання отамна.

Зрештою, підійшов найважливіший момент, коли хлопців та дівчат, учнів 5- их класів, приймали в джури (молоді козаки).

По закінченню всіх привітала директор школи Богар Н.В. Усі отримали масу задоволення і радісних вражень.