Гімназія має таланти

18 жовтня у нашому закладі розпочався традиційний фестиваль - конкурс "Гімназія має таланти", метою якого є розвиток та підтримка творчих здібностей в учнівської молоді, підвищення художнього і виконавського рівня учасників, подальшого розвитку художньо-естетичних смаків, популяризація та сприяння розвитку культури серед юного покоління, виявлення обдарованих дітей тощо.
День 1. Учні 6-их та 3-іх класів дивували своєю майстерністю у таких жанрах: вокал, акторська майстерність, художнє читання, оригінальний жанр (фокуси), гра на музичних інструментах та інші. У залі були присутні не лише учні та вчителі школи, а й батьки наших талантів. Свято вразило усіх, виступи були цікавими, запальними і неповторними. Далі буде...