Звітне засідання відділення основ здоров’я, Захисту Вітчизни, фізичної культури та психології «Олімпієць» ГНТ «Інтелект»

2 жовтня  відбулась презентація відділення  основ здоров’я, Захисту Вітчизни, фізичної культури та психології  «Олімпієць» ГНТ «Інтелект». На заході були присутні вчителі та учні 4-11 класів. Гідно представили результати власних наукових досліджень Скорбач Юлія з роботою  «Розвиток баскетболу у Вінницькій області», а також Легойда Софія та  Мельник Ольга з роботою «Вплив харчування на здоров’я підлітків».

Цікавою для глядачів була презентація учнів  9-Б класу Білошкурської Анастасії та Нетребського Вадима про особисте знайомство з  кандидатом біологічних наук, майстром спорту, тренером та чинним гравцем волейбольної команди «Білозгар» Якушевою Юлією Іванівною.

Захід підготувала керівник відділення  Палькевич Ю.О.