Звітне засідання відділення фізико-математичних наук "Еврика"та відділення інформатики «Байт»

3 жовтня  відбулося звітне засідання відділення фізико-математичних наук "Еврика"та відділення інформатики «Байт» гімназійного наукового товариства "Інтелект". Учасники наукового товариства ознайомили школярів із власною науково-дослідницькою діяльністю за попередній 2016 - 2017 навчальний рік.

На заході були присутні вчителі та учні 4-11 класів. Гідно представили результати власних робіт  Бурдейна Олеся та Гонта Людмила - учениці 6Г класу - « Дроби та здоровий спосіб життя», а також учні 9В класу Ратушняк

Андрій – «Розробка автомата світлових ефектів з імітацією роботи пісочного годинника» та Дубовий Дмитро – «Розробка системи дистанційного керування макетом рятувального човна і машинки».

Цікавою для глядачів була зустріч з викладачем  Вінницького технічного коледжа Цирульником  Сергієм  Михайловичем, який разом із студентами показали свої наукові розробки.