Місячник «Увага! Діти на дорозі!»

4 вересня у закладі розпочався місячник «Увага! Діти на дорозі!», основною ідеєю якого є проведення профілактичних заходів з попередженням дорожньо-транспортного травматизму.

В понеділок у класах було проведено годину спілкування «Будь обережним на дорозі!». Учні ще раз пригадали правила дорожнього руху.

У вівторок у вестибюлі закладу членами гуртка ЮІР спільно з учнями 5-7 класів під керівництвом керівника гуртка Палькевич Ю.О. було оформлено виставку постерів «Дорога любить чемних та обережних».

Класні керівники школи І ступеня мали змогу нагадати учням правила дорожнього руху за допомогою інформаційних стендів.

Біля входу закладу було оформлено інформаційний стенд «Куточок безпеки дорожнього руху»