Урок безпеки руху

В рамках Тижня безпеки дорожнього руху, поліцейські відділу управління превентивної діяльності Національної поліції Вінницької області провели урок з правил дорожнього руху для учнів других класів школи-гімназії № 23. Допомагали правоохоронцям влаштувати захопливі конкурси і вікторини Юні інспектори руху «Бумер».

За сприяння працівників управління превентивної діяльності ЮІРівці показали школярам навчальну виставу. На сцені ожили дорожні знаки, світлофори та пішохідна «зебра». Діти з великим задоволенням брали участь у вікторинах та конкурсах, підготовлених Юними інспекторами.

Поліцейські наголосили дітям про необхідність дотримання правил безпечної поведінки на дорозі пішоходів і велосипедистів та розповіли правила безпеки у побуті та на вулиці.

На завершення Юні інспектори з поліцейськими на вулицях міста виявляли водіїв-порушників та пішоходів, які нехтують правилами безпечної поведінки на дорогах та нагадали їм Правила Дорожнього Руху.

Відео:  https://www.youtube.com/watch?v=-f2DhD092AI