Вітаємо команду ЮІР «Бумер» із зайнятим ІІ місцем на міському огляді-конкурсі команд ЮІР м. Вінниці!

27 квітня 2017 року на базі КЗ «ЗОШ І-ІІІ ст. №4 ім. Д. І. Менделєєва ВМР» відбувся міський огляд-конкурс  команд ЮІР.  Команда нашої школи-гімназії, до складу якої входять учні 6-А та 6-Г класів, показала високий рівень підготовки під час проведення теоретичного та практичного турів. На розсуд журі команда представила інтерактивне  агітаційне заняття «Зебра про правила дорожнього руху», під час проведення заняття учасники команди загадували загадки присутнім у залі учням-вболівальникам, пояснювали теоретичні основи правил дорожнього руху, співали пісні, за допомогою яких презентували команду та закликали дотримуватись безпечних правил на дорозі.

Допомогли підготувати виступ команди Палькевич Ю.О., керівник гуртка ЮІР, Нечаєва І.В., заступник директора з виховної роботи, Коврова А.І. та Марценюк Ю.Г., педагоги-організатори закладу.