Олімпійський урок та Олімпійський тиждень «Україна єднає серця» у комунальному закладі «Вінницький ліцей № 23»

З 9 вересня по 13 вересня з нагоди Дня фізичної культури та спорту в нашому ліцеї було проведено Олімпійський тиждень та Олімпійський урок. У рамках тижня вчителі фізичної культури провели низку заходів, на яких ознайомили дітей з історію Олімпійського руху, його ідеями та принципами, з відомими українськими Олімпійськими чемпіонами. Цьогоріч Олімпійський урок проводився у форматі живого спілкування. Відбулися зустрічі з учасниками міської спеціалізованої дитячо-юнацької школи Олімпійського резерву, ліцей відвідала наша випускниця, титулована легкоатлетка Вікторія Добринська. Упродовж тижня серед учнів проводилися змагання, під час яких учні мали змогу продемонстрували свою силу, спритність, витривалість та майстерність з різних дисциплін. Учні 9-х класів мали змогу показати свою силу в армрестлінгу, де І місце посів 9-В клас, ІІ місце - 9-Г клас і ІІІ місце - 9-Б клас. Десятикласники демонстрували майстерність володіння м'ячем у баскетболі. Призові місця вибороли учні 10-Д класу - І місце, 10-В класу - ІІ місце і 10-А класу - ІІІ місце. Також провели дружні змагання в паралелях 8-х та 11-х класів. Майбутні випускники проявляли свою вправність у волейболі, а учні 8-х класів спритність в естафетних перегонах «Cool Games». Учні 7-х класів показали своє вміння у силовій гімнастиці, а 1-6 класів виборювали першість у спортивних естафетах. Олімпійський тиждень для нашого учнівства став ще одним кроком до здорового способу життя. Адже усім відомо, що рух – це життя, а воно прекрасне!