День науки наукового товариства "Інтелект" відділення фізичної культури, основ здоров'я та психології

14 лютого учні, члени шкільного наукового товариства «Інтелект» відділення фізичної культури, основ здоров’я, психології, Захисту Вітчизни, у рамках проведення Дня науки відвідали ВДМУ ім.М.Пирогова,  де познайомились із кандидатом біологічних наук, тренером і чинним гравцем збірної команди з волейболу «Білозгар», майстром спорту з волейболу Якушевою Юлією Іванівною.

Спортсменка розповіла про власні кроки до успіху, про історію створення жіночої команди «Білозгар», про графік тренувань учасників команди, показала різні фізичні вправи, які допомагають зберігати добру фізичну форму спортсменам, популяризувала волейбол, як вид спорту.

Учні мали можливість подивитись, як тренуються молоді волейболістки, та  приєднатись до тренування.

Організувала та провела захід вчитель фізичної культури Задачина Алла Вікторівна. На екскурсії були присутні учні 8-Б,В класів.