Вітаємо!

16 березня 2017 року відбулася головна подія освітньої галузі України – Восьма міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» у Київському Палаці дітей та юнацтва.

На виставці було представлено новітні практичні напрацювання, інноваційні ідеї та технології в сфері освіти. Виставку супроводжувала змістовна тематична програма, яка включала конференції, презентації, семінари, круглі столи, майстер-класи.

Наш заклад презентував досвід роботи «Реалізація інноваційних підходів до виховання громадянина-патріота в освітньо-виховному середовищі школи-гімназії». Даний проект виборовЗолоту медаль. Директор закладу Богар Н.В. та заступник директора з навчально-виховної роботи Когут Т.П. поділилися напрацюваннями закладу з колегами під час прес-конференції.

Над проектом працювала творча група: директор закладу Богар Н.В., заступник директора з навчально-виховної роботи Когут Т.П., заступник директора з виховної роботи Нечаєва І.В., вчителі історії Паламарчук Г.В., Гедзюк Т.В., вчителі основ здоров’я Палькевич Ю.О., Палій Т.Л., вчитель англійської мови Обещик Д.Б., вчитель трудового навчання Бартюк В.В., вчитель фізичної культури Мачульська Н.В.