До дня Соборності України у 3-б класі відбувся урок на тему "Україна – незалежна демократична держава"

До дня Соборності України 23 січня в 3-Б класі вчитель Мандибура С.І. провела урок на тему  «Україна – незалежна демократична держава»,метою якого було розширення  знань учнів про рідний край, про  державні символи України; виховання у молодших школярів почуття патріотизму та гордості за свою країну. Учні інсценізували казку В.Сухомлинського «Без Батьківщини життя-не життя». Методом ейдетики вивчили вірш про Україну. Перевірили свої знання про рідний край за допомогою бліц-турніру. Взнали нові відомості про Вітчизну від «історика», «географа», «міжнародного оглядача» та «культуролога» класу. Працювали в парах,складаючи прислів’я про Батьківщину та працюючи з мапою держави. Діти пробували складати вірш про Україну, додаючи рими. Також заспівали пісню «Розкажу про Україну». Як підсумок уроку, склали з пазлів єдину карту України,що мало глибокий символічний зміст: відзначення Дня Соборності України. На пір’ячках учні-журавлята написали власні побажання своїй Батьківщині. З уроку школярі засвоїли, що саме вони є майбутнім нашої країни, а тому необхідно шанувати й оберігати свою державу.