2016-2017 н.р.

1. Відділення української філології та народознавства: Вашковська Віна, Вашковська Надія «Українська мова в SMS» - 11-А клас (вчитель Мацкевич А.В.), Бондар Марія «Мова журналістики. Помилки преси» - 8-Д клас (вчитель Форись Г.І.), Черниш Маргарита, Щерб Владислава «Інтимна лірика Святослава Вакарчука» - 11-А клас (вчитель Мацкевич А.В.), Дунець Ольга «Ведмідь в українському фольклорі» - 5-А клас (вчитель Дунець Т.В.)
  2. Відділення школи І ступеня: Сабатин Іван « Сила слова»- 4-А клас (вчитель Пінчук Л.Й.), Мельник Богдан «Нікола Тесла» - 4-Г клас (вчитель Пшеченко Г.О.).
  3. Відділення іноземної філології: Гринюк Анастасія «Проблема вживання «don`t» і «doesn`t» в сучасній англійській мові» - 10-А клас (вч. Шаповал Н.І.), Черниш Маргарита «Англійські весільні традиції» - 11-А клас (вчитель Писаренко М.О.).
  4. Відділення історії: Баланчук Владислава ««Імена відомих митців в назвах вулиць нашого міста»» - 10-А клас (вчитель Гедзюк Т.В.), Передерій Марія ««Дитяча та підліткова злочинність в Україні та ювенальна юстиція»» - 10-В клас (вчитель Краснікова О.В.).
  5. Відділення фізики і математики: Арнаутова Наталія, Мельник Ольга – «Усний рахунок» - 6-А клас (вч. Івчук Н.А.), Вашковська Віна, Вашковська Надія «Тестування з математики» - 11-А клас (вчитель Гордєєва Т.М.), Суліма Віктор «Унікальні фізичні властивості води» - 8-В клас (вчитель Мариянчук А.І.).
  6. Відділення фізичної культури основ здоров‘я та психології: Ляшук Вероніка, Легойда Софія, Мельник Ольга «Розробка системи дистанційного керування макетом рятувального човна і машинки» - 6-А клас (вчитель Палькевич Ю.О.), Черниш Маргарита «Розробка системи дистанційного керування макетом рятувального човна і машинки» - 11-А клас (вчитель Палій Т.Л.), Вашковська Віра, Вашковська Надія «Спорт у сучасному медіа» - 11-А клас (вчитель Мачульська Н.В.).
  7. Відділення природничих наук: Бичева Анастасія «Соціально-психологічний феномен підліткового суїциду» - 9-Г клас (вчитель Сорочан Н.Б.), Сушан Олена «Дослідження вод мікрорайону» - 10-В клас (вчитель Пукас М.М.), Баланчук Владислава, Савчук Аліна «Путівник по Вінниччині» - 10-А клас (вчитель Лазаренко А.М.), Могилевська Ірина «Таємниці чаю» - 9-Б клас (вч. Пукас М.М.).
  8. Відділення зарубіжної літератури та мистецтва: Лучицька Ганна збірка поезії «Моє небо» - 11-А клас, Антонюк Ангеліна ««Жанр детективу в сучасному світі. Проба пера» – 8-А клас (вчитель Крупська О.М.), Артоуз Анастасія ««Креативні технології у дизайні сучасного інтер’єру» - 10-В клас (вч. Бартюк В.В.).
  9. Відділення інформаційних технологій: Ратушняк Андрій «Розробка автомата світлових ефектів з імітацією роботи пісочного годинника» - 8-В клас, Дубовий Дмитро «Розробка системи дистанційного керування макетом рятувального човна і машинки» - 8-В клас (вчитель Мартинюк Л.В.).