Вітаємо переможців І хакатону «STEM: гендерно-чутливий підхід до навчання у школі»

13-15 вересня 2018 року, у м. Дніпро проходив Всеукраїнський Хакатон для вчителів - "STEM: гендерночутливий підхід до навчання у школі", організаторами якого є Центр «Розвиток Корпоративної Соціальної Відповідальності» та Фонд Народонаселення ООН в Україні - UNFPA Ukraine в рамках ініціативи #ДівчатаSTEM за підтримки компаній Интерпайп і SoftServe. Партнери Хакатону - Інститут модернізації змісту освіти МОНДніпровська академія неперервної освіти та компанія ИТ-Интегратор. Інформаційний партнер - Центр нової освіти Івана Іванова.

Учасниками Хакатону стали 36 вчителів з різних міст, містечок та сіл України, які були відібрані до участі з-понад 165 претендентів.

В Хакатоні взяли участь і наші вчителі, які привезли свої напрацювання та перемоги.

Бартюк Вікторія і Гордеєва Тетяна - 2 місце

Вихристюк Юлія - 3 місце.

Вітаємо переможців.