Х Міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті – 2018»

23 жовтня 2018 року відбулася Х Міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті – 2018» у Київському Палаці дітей та юнацтва. На виставці було представлено новітні практичні напрацювання, інноваційні ідеї та технології в сфері освіти. Виставку супроводжувала змістовна тематична програма, яка включала конференції, презентації, семінари, круглі столи, майстер-класи.

Наш заклад презентував досвід роботи «Інноваційне освітнє середовище школи-гімназії як засіб формування інформаційно-цифрової компетентності учасників освітнього процесу». Даний проект виборов Золоту медаль. Директор закладу Богар Н.В. та заступники директора з навчально-виховної роботи Когут Т.П., Ткачук Л.Г. поділилися напрацюваннями закладу з колегами під час прес-конференції. Вчитель трудового навчання Бартюк В.В. провела цікавий майстер-клас «Осінь з ароматом кави».

Над проектом працювала творча група: директор закладу Богар Н.В., заступники директора з навчально-виховної роботи Когут Т.П., Ткачук Л.Г. вчитель інформатики Вихристюк Ю.А., вчителі трудового навчання Бартюк В.В.Луп’як Д.М., вчитель математики Гордєєва Т.М., вчитель англійської мови Обещик Д.Б., вчитель початкових класів Черниш Т.А.