Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/www/html/sch23/templates/rainbow/functions.php on line 593

Мiжнародна дiяльнiсть

Національна конференція eTwinning Plus Ukraine 2015

https://photos.google.com/share/AF1QipNwGX1Gat8zt_b0S9MASAO9WC8TGDLPBxXzIMhWtf4N3xlUoJbb1RQzzQMny00Mng?key=RTM4ODhGV2p0XzlzeEJGUVA5a0FuZXNlRkFBQWpn

11 грудня директор школи гімназії Яценко Оксана Василівна та  вчитель англійської мови Обещик Діана  взяли участь у національный конференції eTwinning Plus Ukraine 2015 ,якаоб’єднала близько 200 ітвіннерів з усіх куточків країни. Організатором події виступила команда PSA Ukraine (Сергій Теплов, Валентина Веліченко, Катерина Липовська, Юлія Данилевич). 

У заході також взяли участь почесні гості освітньої спільноти: заступник міністра освіти і науки УкраїниПавло Хобзей, головний спеціаліст в сфері мовної політики Міністерства освіти та науки УкраїниОксана Коваленко, аналітичний менеджер Національного офісу Еразмус+ в Україні Жанна Талановата методисти іноземних мов.

Вінницькі ітвіннери (НВК: ЗШ I-III ст. гімназії № 23) представили програму директорам шкіл свого міста

http://www.etwinning.com.ua/materials/news/179/

7 грудня 2015 на базі НВК: ЗШ I-III ст.  гімназії № 23 Вінницької міської ради відбувся семінар на тему «Імідж як ресурс інноваційного розвитку навчального закладу». Його учасниками стали 45 директорів загальноосвітніх навчальних закладів Вінниці.  

У рамках заходу ітвіннери  Оксана Яценко, Діана Обещик, Олена Статкевич та Юлія Вихристюк  розповіли учасникам про основні цілі програми eTwinning Plus, її особливості та переваги; поділилися досвідом участі у міжнародних проектах. Також вони представили директорам свої найцікавіші проекти, відповіли на запитання та запросили їх приєднатися до програми.

 

eTwinning Plus Practical Session 30 жовтня 2015

https://photos.google.com/share/AF1QipNpdcaql5dCqBWyjze2w1mioi1-RScPzWR_9GCh7K9cELQUQmpfjZdGRIhY6yI6QQ?key=VnkyRDB5cmJNckl3VFFMd212M3ljTkUtTllDc2ln

30 жовтня заступник директора школи гімназії Статкевич Олена Анатоліївна , вчитель англійської мови Обещик Діана та вчитель інформатики Вихристюк Юлія Анатоліївна  взяли участь у другому навчальному тренінгу eTwinning Plus Practical Session 2015. Всього участь у події взяли близько 85 ітвіннерів та представники PSA Ukraine: Сергій Теплов, Валентина Веліченко, Катерина Липовська та Олександра Цикура.

 Вчителі ознайомилися з головними інструментами оновленого eTwinning Live, останніми новинами, корисними сервісами для роботи вчителя та приємними можливостями, зокрема, з можливістю отримати European Prize за якісні проекти. У рамках заходу представники PSA Ukraine нагородили учасників та переможців відеоконкурсу до 10-річчя програми, а також переможців номінацій «Проект місяця» та «Школа-лідер місяця». Також кожен досвідчений вчитель отримав сертифікат учасника тренінгу.