До уваги батьків майбутніх першокласників!

Відповідно до статті 18 Закону України "Про загальну середню освіту", наказу Міністерства освіти і науки України від 07.04.2005 р. №204 "Про прийом до 1 класу загальноосвітніх навчальних закладів", прийом дітей до 1 класу загальноосвітнього навчального закладу міста (крім спеціалізованого), здійснюється на безконкурсній основі, як правило, відповідно до території обслуговування.

Згідно з п. 22 Положення про загальноосвітній навчальний заклад, затвердженого Посттановою Кабінету Міністрів від 27 серпня 2010 р. №778, зарахування учнів до закладу здійснюється, як правило, до початку навчального року за накаказом його керівника.

Інструктивно-методичним листом Міністерства освіти і науки України щодо роз'яснення порядку прийманням дітей до першого класу загальноосвітніх навчальних закладів від 14.02.2015 р. №1/9-71 визначено: дітям, як вступають до першого класу школи І-ІІІ ступеня, що обслуговує мікрорайон, де мешкає дитина, не може бути відмовлено у зарахуванні.

Організація навально-виховного процесу у класах, які працюють в межах науково-педагогічного проекту "Інтелект України", регламентується вимогами наказу Міністерства освіти і науки України "Про проведення всеукраїнського експеременту за темою "реалізація компетентнісного підходу в науково-педагогічному проекті "Інтелект України" на базі загальноосвітніх навчальних  закладів" від 02.11.2016 р. №1319