Оголошення!

З 14.03.2022 року освітній процес для учнів 1-11 класів буде здійснюватися з використанням технологій дистанційного навчання згідно з затвердженим розкладом навчальних занять. Посилання на уроки та навчальні матеріали будуть у Viber-групах.

Уроки І зміни починатимуться о 9.00, ІІ зміни – о 13.00. У разі повітряної тривоги уроки будуть призупинятися і відновлюватися після сигналу відбою тривоги.

Синхронно проводитимуться 3-4 уроки в день. У школі І ступеня з предметів: "Я досліджую світ" ("Я пізнаю світ"), математика, українська мова, англійська мова; у школі ІІ-ІІІ ступенів з предметів: математика, українська мова та література, фізика, хімія, біологія, географія, природознавство, історія, англійська мова, зарубіжна література, німецька мова, польська мова. Решта предметів будуть викладатися асинхронно.

Розклад уроків на понеділок, які будуть проводитися синхронно, розміщенно під оголошенням. У понеділок буде додано розклад уроків на інші дні.

Прикріплені файли: