Презентація відділення фізичної культури та основ здоров’я «Олімпієць»

03.10.2018 у актовому залі відбулась презентація відділення фізичної культури та основ здоров’я «Олімпієць», гімназійного наукового товариства «Інтелект».

З вступним словом виступила Задачина Алла Вікторівна – вчитель фізичної культури. Вона розповіла учням про роботу в товаристві «Інтелект» та підвела підсумки минулого року.

1. Назва проекту: «Харчування, як основний чинник збереження стану здорового населення».

Підготували учні 9-Г класу: Савченко Анастасія та Вербицька Діана.

1. Назва проекту: «Допінг та його вплив на фізичне здоров’я спортсменів».

Підготували учні 10-В класу:Мороз Дар’я та Скорбач Юлія.

1. Назва проекту: «Зустріч з діючим тренером Юлією Якушевою, кандидатом психологічних наук, майстра спорту та команди вищої ліги Медуніверситета «Білозгар».

(Виїзне засідання)

Підготували учні 10-А класу: Нетребський Вадим та Білошкурська Анастасія.

1. Також до нашої школи були запрошені студенти з Технологічного-промисловогого коледжу вінницького аграрного університету, юридичного факультету: Білошкурська Анастасія та Колісник Анастасія.

Назва проекту: «Здоровий спосіб життя».

На завершенні Алла Віторівна побажала всім гімназистам здоров’я, натхнення, творчих злетів і всього найкращого.

Проекти на 2018 рік:

Шлях до успіху (Становлення спортсменів з обмеженими можливостями»). Готують учні 9-А класу: Нечаєва Марія, Навроцька Аліса та Цимбалюк Ірина.