Презентація відідлення іноземної філології ГНТ "Інтелект"

04.10.2018 року відбулася щорічна конференція відділення іноземної філології шкільного наукового товариства «Інтелект», на яку були запрошені учні 4-11 класів. На ній виступили учасники відділення «Меридіани», які у 2017-2018 навчальному році готували науково-дослідні роботи. Це учениці 10-В класу Скорбач Юлія та Мороз Дар’я із темою «Українці і Британці очима один одного» та учениця 11-В класу Поліщук Поліна із темою «Англіцизми в українській мові», а також учениці 8-А класу Легойда Софія та Арнаутова Анастасія із темою «Відбиток польської культури на теренах Вінниччини». У своїх доповідях учні коротко ознайомили присутніх із темами та особливостями виконання проектних робіт.

Також до виступу були запрошені учасники минулорічного відбору програми обміну майбутніх лідерів FLEX Гринюк Анастасія та Нестеренко Єлизавета. Дівчата розказали про особливості американської освіти та життя в цілому.