Звіт засідання природничого відділення «Всесвіт» гімназійного наукового товариства «Інтелект».

2 жовтня 2018р.  в актовій залі закладу відбулося звітне засідання природничого відділення «Всесвіт» гімназійного наукового товариства «Інтелект». Керівник природничого відділення Лазаренко А. М. ознайомила учнів з роботою наукового товариства за попередній навчальний рік, звернула увагу учнів на екскурсійну роботу природничого відділення та дітей – переможців.

Учасники наукового товариства розповіли школярам про свою науково-дослідницьку діяльність.

Перед слухачами виступили:

1. Козяр Віолетта (11 – А клас) розповіла про власні дослідження екологічного стану та якості води на Вишенському озері та р. Південний Буг.
  2. Самойлова Ольга та Ковальчук Марія (11 – В клас) ознайомили зі своєю роботою «Асиметрія мозку. Ліворукість».
  3. Антонюк Ангеліна (10 – А клас) ознайомила з виробництвом напоїв на підприємстві «Панда» в місті Вінниця.
  4. Скорбач Юлія та Мороз Дар'я (10 – В клас) презентували роботу про визначення рівня pH косметичних засобів.