Звіт відділення фізико –математичних наук «Еврика» та відділення інформатики «Байт» наукового товариства "Інтелект"

10 жовтня  2018року відбулося звітне засідання відділення фізико –математичних наук «Еврика» та відділення інформатики «Байт» гімназійного наукового товариства «Інтелект». Учасники наукового товариства ознайомили школярів із власною науково-дослідницькою діяльністю за попередній 2017 - 2018 навчальний рік.

На заході були присутні вчителі та учні 4-11 класів. Гідно представили результати власних робіт:

Мельник Богдан учень 6-В класу  « Математичні обрахунки – Основний стимул та інструмент впровадження енергоощадних технологій»,

Каленюк Дарина учениця 10 Б  класу - «Кошторис  на канцелярські товари засобами Microsoft Excel », а також учень  10 В класу Капля Георгій показав , які фізичні досліди можна зробити в домашніх умовах

Цікавою для глядачів була  презентація вчителем фізики Яровим М.М. цифрової  лабораторії  Еinstein™ . Микола Миколайович показав як комплекс дозволяє проводити велику кількість різноманітних шкільних дослідів, перетворюючи звичайний комп'ютер, планшет чи смартфон у повноцінну цифрову природничо-наукову лабораторію.