Зустріч з депутатом

19 квітня учні 10-А та 10-Б класів зустрічались із громадськими  представниками Федоришеним О.Ю. та  Краєвським С.С., де мали можливість познайомитись із програмою розвитку міста Вінниці, обговорити проблеми, які турбують молодь  щодо  подальшого розвитку рідного міста. Учні змогли побачити цікаву презентацію, де у доступній формі були продемонстровані уже проведені реформи і ті, які закладені у програму розвитку міста Вінниці на 2018-2020 роки.

Учні 10-В класу відвідали екскурсію по Вінницькій міській раді, яку організував депутат  міської ради Парвадов О.О. Школярі мали можливість побачити, як працює прозорий офіс, поспілкуватись із його працівниками, відчути себе у ролі відвідувачів. Захід був корисним та пізнавальним.